Скільки заробляють українські продуктові менеджери Дослідження ринку

У будь-якому з цих випадків ви проходите шлях від стажера та молодшого (Junior) продакт-менеджера до середнього (Middle) та старшого (Senior). Далі ваш шлях лежить до посади провідного продакт-менеджера (Leading Product Manager) або директора продукту (Chief Product Officer, CPO). У продакт-менеджера немає безпосередніх підлеглих. З іншого боку, він підпорядкований директору продукту.

  • У цьому випадку робота над продуктом так само важлива, але орієнтована на завдання х просування і створення бренду.
  • Не завжди вдасться приходити із величезним списком досягнень.
  • Так, терміни на проєкті можуть бути дуже стислими, але потрібно організувати роботу так, щоб не втратити людей із команди.
  • Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.
  • Продакт-менеджер — це батько будь-якого нового продукту, цей фахівець контролює і керує всім, що пов’язано з новинкою, починаючи з ідеї й завершуючи просуванням готового товару або послуги.

Коли виникло розуміння функціональності, Джесса зібрала команду розробки. Зазвичай вона складається з UX-дизайнерів, програмістів, QA-інженерів та https://wizardsdev.com/ інших спеціалістів. Щоб дізнатися більше, прочитайте нашу статтю про команду продуктів. В середньому «Менеджер проєктів» в Україні заробляє грн.

ProductMan 2.0

Однак і в тих сферах, де діяльність побудувана на основі регулярних бізнес-процесів, можна добитися значного підвищення ефективності, застосувавши проектні методи. За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи Рroject-менеджером. Project-менеджер — це керівник проекту, який координує дії команди та відповідає за досягнення цілей. Жоден серйозний проєкт не обходиться без статуту, технічного плану, запитів зміни, звітів тощо.

Вони здебільшого відповідають за гігієну та пріоритизацію беклогу. Попрацюйте помічником продакт-менеджера в маленькій омпанії. Спілкуйтеся з колегами — вам підкажуть, що до чого. Опануйте продуктові методології – вони допоможуть економити час та впорядковувати інформацію в голові.

скільки заробляє Product Manager

Чи можу я тримати фокус на кількох завданнях одразу? Є поширена рекомендація — не поєднувати кілька завдань одразу та обробляти все по черзі. На жаль, її складно застосувати для роботи проджекта. Якщо product manager вакансии ви повільно і з великим зусиллям перемикаєтеся між завданнями, ви навряд чи складатимете проекти вчасно. Насамперед Джесса пішла до продакту, щоб зібрати вимоги до проекту і визначити скоуп фіч.

Delivery vs Product vs Project vs Program Manager: як не заплутатися

Наприклад, можна пройти курс PMI-ACP на Udemy, програму Google Project Manager від Google чи повчитися в сеніорних PM’ів із SoftServe у Solovay School. ML-інженери займаються створенням та навчанням моделей машинного навчання, їх оптимізацією та інтеграцією у виробничі середовища. Вони також працюють з великими обсягами даних для навчання штучного інтелекту.

скільки заробляє Product Manager

За цією спеціальністю можна розвиватись як на індивідуальному рівні, коли ви постійно збільшуєте особистий внесок у продукт, так і на рівні менеджменту, коли ви розвиваєте навички керівника. Важливо навчитися створювати дорожні карти розробки продукту (Product Development Roadmap) — високорівневі плани з робочим потоком та ключовими моментами. Відповідно до них структуруватиметься вся робота над продуктом.

Високий рівень відповідальності

А ще професія Project Manager тісно пов’язана з наступними факторами. Саме професію продакт-менеджерів у вишах поки не викладають, але якщо ви закінчили бізнес-школу, факультет економіки або маркетингу, частиною знань, потрібних для роботи, ви вже володієте. Деяким роботодавцям, наприклад, фармацевтичним, буде важливо, щоб у продакта була профільна освіта — глибокі знання про їхню продукцію. Успіх IT-продукту залежить від дій багатьох людей.

Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Логіст» на ел. Якщо почати з посади Junior Business Development Manager, то з часом можна стати керівником напряму Business Development. З цієї позиції цілком логічно та реально переходити вже до управління компаніями.

Англія – Італія: прогноз букмекерів на матч 8-го туру відбору на Євро-2024

Може здатися, що проджект-менеджмент – це налагодження процесів і випуск продукту. Навчальні та особисті проекти потрібно правильно уявити роботодавцю. Як описувати кейси в портфоліо, щоб пройти відбір ми розуміємо, як оформляти результати в портфоліо. Кожен крок розглядаємо на прикладах наших курсів.

скільки заробляє Product Manager

Медіанне зростання зарплати РМ за минулий рік становило $300, що є середнім показником для всіх ІТ-спеціалістів. Читайте також попередні матеріали з циклу про зарплати розробників, тестувальників та інших технічних і нетехнічних спеціалістів. Представляємо черговий матеріал з циклу статей про зарплати — хто такі та скільки заробляють українські Project Managers.

Книги для продакт-менеджерів:

Для цього потрібно правильно сформулювати цілі, визначити метрики та KPI, дедлайни для кожного етапу і результати, які очікується отримати після кожної ітерації. Як опція майбутнього розвитку є ще посада Product Manager — менеджера, який не просто відповідає за розробку продукту, а й безпосередньо допомагає його створювати. У такому випадку потрібно добре розуміти аналітику продуктів, проводити дослідження користувачів (user research), уміти враховувати зворотний зв’язок і вносити якісні зміни у проєкт. Винагорода менеджера IT-проектів залежить від посади та досвіду. Ми зібрали статистику, скільки заробляє project manager від junior до COO в Україні, Великобританії, Німеччині та США. Якщо тут немає потрібної вам країни, виберіть її на Glassdoor.

Рівень компенсації залежить також від віку спеціаліста, країни, в якій він працює, та сфери стартапу. Таблиця унікальної цінності (Value Proposition Canvas) допоможе структуровано спроектувати, протестувати та візуалізувати цінність вашого продукту для клієнтів. У ній використовується методологія Lean Startup (економний стартап). Вона допомагає майже відразу засвоїти, що працює, а що ні. І менеджер, і власник проводять продукт через процес розробки і на деяких етапах працюють з одними й тими самими підрозділами. Ефективність зовнішньої роботи оцінюється, наприклад, за ступенем задоволеності клієнтів, фінансової віддачі та різними іншими показниками.